Na naszej drodze do 100% zrównoważonej działalności współpracujemy ze znanymi na całym świecie organizacjami standaryzacyjnymi i systematycznie rozszerzamy naszą ofertę zrównoważonych produktów.

OE Bawełna ekologiczna: wykorzystywanie bawełny ekologicznej jest certyfikowane przez niezależne instytucje w odniesieniu do standardu OE100 lub OE Blended Standard.
Global Organic Textile Standard (GOTS): Standard GOTS gwarantuje zrównoważoną produkcję ubrań, od produkcji naturalnych surowców, przez dbanie o środowiskowo i społecznie odpowiedzialną produkcję w całym procesie.

Cotton made in Africa: Inicjatywa, której celem jest poprawa warunków życia drobnych rolników w Afryce i wspieranie metod uprawy bawełny, korzystnych dla człowieka i środowiska naturalnego.


Appachi Eco-Logic: Uprawa wysokiej jakości bawełny Appachi jest przyjazna środowisku i społeczeństwu. Indyjscy drobni producenci rolni, biorący udział w projekcie Appachi Eco-Logic, uczą się jak zwiększyć wydajność upraw bawełny, aktywnie chronić swoje zdrowie i naturę przy użyciu naturalnych metod ochrony roślin. Ponadto bezpieczna sprzedaż bawełny bez pośredników zwiększa ich dochody, a tym samym poprawia warunki życia.
FSC®: Znak towarowy FSC® wyróżnia produkty z drewna, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny. Są certyfikowane w sposób niezależny zgodnie z surowymi wymogami Forest Stewardship Council.Lenzing AG: Grupa Lenzing nie tylko pozyskuje drewno do produkcji włókien z odpowiedzialnych źródeł, ale również stosuje wysokie normy środowiskowe w procesie produkcji. W ten sposób zwiększamy udział bardziej zrównoważonych włókien celulozowych w ubraniach i tekstyliach domowych z naszej oferty.