(v prodeji od 28. 5. 2019)
Číslo výrobku: 372069 - 372073
Objednací číslo: 100619

Vážení zákazníci,

pokud jste si u nás nedávno zakoupili „Trekingové sandály“, tak Vás žádáme, abyste je přestali používat a vrátili nám je zpět. Výrobek bohužel neodpovídá našim přísným požadavkům na bezpečnost a kvalitu výrobků Tchibo, jelikož jsme během kontrolních testů zjistili, že kůže stélky v botě obsahuje chrom VI. Pokud se stélka dostane do styku s pokožkou, může vyvolat alergickou reakci. Abychom vyloučili jakékoliv riziko rozhodli jsme se výrobek stáhnout z prodeje.

Tchibo již od roku 2014 používá u svých výrobků pouze kůži činěnou bez použití chromu. Právě prověřujeme, proč oproti našim jednoznačným specifikacím a požadavkům výrobce nepoužil kůži činěnou bez chromu.

Výrobek nám tedy, prosíme, vraťte zpět. Kupní cenu Vám samozřejmě uhradíme.

Tento výrobek nám můžete vrátit ve kterékoliv kamenné prodejně Tchibo, nebo jej zaslat zpět, spolu s udáním Vaší adresy a zákaznického čísla (pokud máte), na následující adresu:

Geis Parcel CZ s.r.o.
balíková hala Tchibo
AOS II, Modletice 130
251 01 Říčany

Doklad o uhrazení poštovného zašlete na e-mailovou adresu service@tchibo.cz, abychom mohli na Váš bankovní účet připsat částku za výrobek i poštovné. Pokud ještě nemáme číslo Vašeho účtu, prosíme, zašlete jej také.

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se tohoto výrobku nebo postupu při jeho vracení, volejte bezplatné telefonní číslo 800 900 826, na kterém jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 16:00 hodin.

Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.