Od ponad 60 lat marka Tchibo jest synonimem kawy najwyższej jakości. Jakość naszych produktów gwarantowana jest przez ekspertów Tchibo, którzy czuwają nad procesem wyboru plantacji kawy, selekcji ziaren oraz palenia kawy.

Uprawa i zakup kawy zielonej opiera się na wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi oraz na osobistych wizytach ekspertów Tchibo na plantacjach. Kupione przez nich ziarna są wielokrotnie testowane, a następnie wypalane według określonych standardów. Dlatego właśnie Tchibo oferuje produkty gwarantowanej jakości. Wszystko po to, aby każdy wielbiciel kawy mógł cieszyć się swoją chwilą z nią.

Najwyższa jakość oznacza również, że kawa została wyprodukowana w sposób zrównoważony dla środowiska naturalnego i społeczeństwa.

Wierzymy, że w długoterminowym okresie będziemy w stanie oferować najwyższej jakości kawę wyłącznie wtedy, gdy zatroszczymy się kondycję gleby oraz zapewnimy godziwe warunki pracy osobom, które biorą udział w procesie jej produkcji. Jesteśmy przekonani, że przyszłość naszej branży zależy od uwzględniania i wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju.

Dowodem na to, że produkowane przez nas kawy spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności mogą być uzyskane przez naszą firmę certyfikaty i wyróżnienia.

Nasza palarnia kawy w Markach posiada certyfikat systemu HACCP.

Sklepy Tchibo w lipcu 2010 roku uzyskały certyfikat ISO 22000 poświadczający, że w sklepach Tchibo spełniane są wymagania tej normy, odnoszące się do bezpieczeństwa żywności. Jest to wynik naszego nieustannego dążenia do osiągnięcia jak najwyższych standardów w naszej działalności.

Więcej informacji o naszych kawach oraz kawowe ciekawostki znajdziesz na kawatchibo.pl.