HR – pokrývá veškerou oblast pracovně-právní agendy i další péče o zaměstnance, působí jako profesionální business partner pro jednotlivá oddělení a zaměstnance a je partnerem pro top management v řešení strategických otázek a koncepcí práce s lidmi; podílí se na interní komunikaci společnosti směrem k zaměstnancům.

PR – zajišťuje veškerou externí komunikaci firmy (styk s médii a veřejností, dozor zákaznické linky, korporátního webu apod.), podílí se na interní komunikaci společnosti směrem k zaměstnancům, a to především správou intranetu, spolupracuje i v oblasti motivace zaměstnanců.

CSR – se zaměřuje na témata spojená se společenskou odpovědností firmy, organizuje kampaně a celofiremní akce spojené se zvýšením informovanosti a podporou udržitelného rozvoje v rámci společnosti Tchibo - interně i navenek.

Divize Sales – Brands and Depots - se soustředí na key account management v oblasti rozvoje a prodeje jednotlivých značek káv společnosti Tchibo v České republice a na Slovensku – Tchibo, Jihlavanka, Davidoff a Eduscho.

Divize Marketing – má na starosti propagaci a podporu prodeje jednotlivých značek kávy a spotřebního zboží, které Tchibo nabízí.

Divize S&F – zaštiťuje finanční řízení společnosti v oblasti účetnictví, controllingu a zákaznického servisu, má na starosti veškerou logistiku, centrální nákup a kontrolu kvality zboží a IT.

Divize Shops – zastřešuje vlajkové lodi naší společnosti - obchody Tchibo - tak, abychom byli co nejblíže k zákazníkům a umožnili jim kombinaci intenzivního požitku z kvalitní kávy a úspěšných nákupů našeho spotřebního zboží.

Divize Non Food Planning – zajišťuje plánování sortimentu a dodávek spotřebního zboží, které mohou zákazníci najít jak na obchodech, tak v e-shopu.

Divize E-Commerce – se stará o bezproblémový chod našeho e-shopu tak, aby naši zákazníci měli rychlý a bezproblémový přístup k veškerému sortimentu společnosti Tchibo.

Společnost Tchibo Coffee Service - je specialistou pro dodávky kávy mimo domov – hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, pekáren nebo pro služby cateringu a operátorů. Pro spolehlivý a profitabilní požitek z kávy nabízí Tchibo Coffee Service koncepty připravené na míru. Nabídka rozmanitých a vybraných kávových kompozic a doplňkového sortimentu v kombinaci s ověřeným tréninkem a reklamní podporou pomáhají v růstu a tvorbě přidané hodnoty našich zákazníků.