Tchibo’ya dair en son haberleri ve sosyal medya kanallarımızdaki en son duyuru ve kampanyalarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Tchibo'nun yenilenen Youtube kanalı, Engin - Beyza Hepileri çiftinin esprili ve cana yakın ev hallerinin yer aldığı interaktif videoyla Tchibo severlerle buluştu. Tchibo'nun yenilenen Youtube kanalında kahve keyfi için tariflerden modaya, ev dekorasyonundan spora her konuda hazırlanan eğlenceli ve bol sürprizli içeriklere tek tıkla erişmek mümkün.


Hayatı kolaylaştıracak, eğlenceli ve bol sürprizli içeriklerin paylaşılacağı Tchibo Youtube kanalı, www.youtube.com/tchiboturkiye adresinde tüm Tchibo severleri bekliyor.

Köklü kahve kültürü ve tutkusuyla, Brezilya’dan Afrika’ya, Guatemala’dan Kolombiya’ya, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini doğru oranda harmanlayan ve kendine has yöntemiyle kavuran Tchibo, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 11 yıldır müşterilerine kahveyi sevdirmeye devam ediyor.


Bugüne kadar mağazalarında ve www.tchibo.com.tr internet mağazası aracılığıyla kahve uzmanlığını tüketicilerine sunan Tchibo, Aralık 2016 tarihinden itibaren Migros ve Macrocenter’larda kahveseverlerle buluşmaya başladı. Davidoff çözünebilir kahve ürünleri ise, yumuşak içimli ve yoğun içimli seçenekleriyle, Türkiye'de ilk defa sadece Macrocenter'larda yerini aldı.

Özgün perakendecilik anlayışı, her ihtiyaca ve zevke hitap eden ürünleri ve lezzetli kahveleriyle Türkiye’de 2005’den bu yana hizmet veren Tchibo, blog açtı. Kahve, Spor&İyi Yaşam, Gardırop, Ev&Dekorasyon, Sürdürülebilirlik ve Kısa Kısa başlıkları altında tüketicilerine yaratıcı çözümler ve fikirler sunan Tchibo, tüm bu önerilerini www.tchiboblog.com.tr adresinde topladı. Yaşamın her alanında hayatı kolaylaştıracak çözümlerin yer aldığı Tchibo blog, 3 Ekim 2016 Pazartesi günü ziyarete açıldı.

Dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen Stevie Awards uluslararası ödüllerinde, Tchibo Türkiye “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” halk oylamasında 2015 yılında birincilik ödülüne ve “En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorilerinde jüri tarafından ikinciliğe layık görüldü.

Bay Kahve Çekirdeği kahve tarlalarını ziyarete gidiyor. Ziyareti sırasında kahve çiftçisine sürdürülülebilir yöntemlerle nasıl üretim yapabileceğini anlatıyor. Bizler de insanların ve çevrenin kahve yetiştiriciliğinden nasıl avantaj sağlayabileceğini ve Rainforest Alliance Certified™, Fairtrade, UTZ Certified ve Bio sertifikalarının ne anlama geldiğini öğreniyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQIzNYU7A88