Vítejte na stránkách tiskového centra Tchibo. Zde můžete nalézt všechny nové zprávy od firmy Tchibo a nejnovější obsah a diskuse z našich sociálních sítí. Zajímá Vás více nebo potřebujete doplňující informace a materiály? Rádi Vám pomůžeme.

Tchibo získalo prestižní ocenění "Společnost přátelská rodině"

Společnost Tchibo Praha získala prestižní ocenění „Společnost přátelská rodině“. Toto ocenění uděluje již více než 10 let organizace Síť pro rodinu (sdružující mateřská centra v ČR), a to firmám, které systematicky vytvářejí příznivé podmínky pro rodiny a věnují se trvalé udržitelnosti a společenské odpovědnosti v podobě ochrany životního prostředí a podpory komunity, tedy lidí kolem nás.

Přejít na článek

První obchod Tchibo v Praze mimo nákupní centrum

Tchibo otevřelo svůj první obchod v městské části Praha 7 - na Letenském náměstí. Jedná se zároveň o první obchod přímo na ulici v Praze a druhý takový v České republice. Ve čtvrtek 16. 11. otevřela společnost Tchibo Praha svůj druhý obchod mimo nákupní centra, tentokrát v Praze na Letné. Celkově se jedná o jubilejní 40. obchod v rámci sítě. Všechny obchody Tchibo spojují pod jedinečným obchodním konceptem „3v1“ kávové občerstvení, prodej zrnkové či mleté pražené kávy a každotýdenní tematické kolekce spotřebního zboží.

Přejít na článek

Nejmodernější kávový trend Nitro Cold Brew nově v Tchibo

Tchibo jako první kavárenský řetězec v České a Slovenské republice zahajuje prodej netradičně připravované kávy Nitro Cold Brew. Tato delikátní káva je extrahovaná za studena až 20 hodin a nyní nově podávaná přes speciální kávovou „pípu“, která ji jemně obohatí dusíkem. Ten kávu nakypří, mikroskopické bublinky ještě více zjemní její texturu, vytvoří bohatou pěnu a pro kávu unikátní lavinový efekt, spojovaný dosud spíše s oblastí tmavých piv. Kávovou novinku mohou zákazníci ochutnat ve třech obchodech Tchibo – již ode dneška v OC Chodov Praha 4 a od příštího týdne rovněž v Brně v obchodě na Masarykově ulici a v Avion Shopping Park Bratislava.

Přejít na článek