Vítejte na stránkách tiskového centra Tchibo. Zde můžete nalézt všechny nové zprávy od firmy Tchibo a nejnovější obsah a diskuse z našich sociálních sítí. Zajímá Vás více nebo potřebujete doplňující informace a materiály? Rádi Vám pomůžeme.

Distribuční centrum Tchibo v Chebu se úspěšně rozjíždí

Obří distribuční centrum společnosti Tchibo v Chebu rozběhlo na začátku prosince svoji činnost expedicí zásilek  zákazníkům českého e-shopu. V prvním měsíci zaváděcího provozu bylo z Chebu rozesláno téměř 30.000 zásilek. V průběhu ledna se bude působnost tohoto distribučního centra postupně rozšiřovat na další evropské státy, aktuálně je již obsluhováno Slovensko. Zároveň běží druhá fáze výstavby, díky níž se centrum stane druhou největší logistickou stavbou v České republice.

Přejít na článek

Tchibo otevřelo obchod budoucnosti

V rámci své strategie inovací a neustálého překvapování zákazníků otevřela společnost Tchibo zcela unikátní „obchod budoucnosti“, který se nachází v pražské Metropoli Zličín. Zákazníci si zde mohou vyzkoušet řadu moderních technologií, jako například chytrou převlékací kabinku, kde jim interaktivní displej doporučí, které kousky a jak zkombinovat nebo si přímo z kabinky zažádat obsluhující personál o jinou velikost, barvu apod.

Přejít na článek

V Chebu roste distribuční centrum společnosti Tchibo, druhá největší logistická hala v ČR

Tchibo představilo v Chebu hrubou stavbu 1. části distribučního centra pro střední a východní Evropu a jižní Německo. Plocha budovy po dokončení 2. části překročí 73 000 m2. Německá firma vytvoří na Chebsku až 350 nových pracovních míst. Tato investice připadá na 25. výročí úspěšného působení společnosti Tchibo v České republice.

Přejít na článek