Vítejte na stránkách tiskového centra Tchibo. Zde můžete nalézt všechny nové zprávy od firmy Tchibo a nejnovější obsah a diskuse z našich sociálních sítí. Zajímá Vás více nebo potřebujete doplňující informace a materiály? Rádi Vám pomůžeme.

Češi jako první na světě ochutnají Mazagrande

Zvědavost nám dává chuť objevovat. A vždycky nás zavede o kousek dál. Díky ní máme víc vzrušujících zážitků, ale také víc průšvihů. Zvědavost se také neustále na něco ptá. Třeba proč nesmíchat kávu s limonádou? A je to právě zvědavost, díky které jsme objevili neobvyklé a osvěžující spojení kávy a citrusové limonády. Dali jsme mu název Mazagrande.

Přejít na článek

Tchibo rozjíždí Chlapské nákupy

O mužích se říká, že nemají rádi nákupy, protože je to nuda. Tchibo se to v nové kampani spolu se Zaraguzou rozhodlo změnit a umožnit jim nakoupit maximálně rychle. Tak, že jim zbyde spousta času věnovat se tomu, co je doopravdy baví.

Přejít na článek

Distribuční centrum Tchibo v Chebu se úspěšně rozjíždí

Obří distribuční centrum společnosti Tchibo v Chebu rozběhlo na začátku prosince svoji činnost expedicí zásilek  zákazníkům českého e-shopu. V prvním měsíci zaváděcího provozu bylo z Chebu rozesláno téměř 30.000 zásilek. V průběhu ledna se bude působnost tohoto distribučního centra postupně rozšiřovat na další evropské státy, aktuálně je již obsluhováno Slovensko. Zároveň běží druhá fáze výstavby, díky níž se centrum stane druhou největší logistickou stavbou v České republice.

Přejít na článek