Vítejte na stránkách tiskového centra Tchibo. Zde můžete nalézt všechny nové zprávy od firmy Tchibo a nejnovější obsah a diskuse z našich sociálních sítí. Zajímá Vás více nebo potřebujete doplňující informace a materiály? Rádi Vám pomůžeme.

Ohleduplnost k lidem i přírodě, to je odpovědnost v podání Tchibo

Společnost Tchibo jako jeden z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců kávy a spotřebního zboží disponující mnohokanálovým distribučním systémem s vlastními obchody pokrývá svou nabídkou více než 75 % všech kategorií spotřebního zboží. Lídrem a inovátorem je nejen v nabídce zboží, ale i ve způsobu podnikání, kde klade velký důraz na odpovědný přístup. Cílem firmy je 100% udržitelné podnikání.

Přejít na článek

Tchibo získalo prestižní ocenění "Společnost přátelská rodině"

Společnost Tchibo Praha získala prestižní ocenění „Společnost přátelská rodině“. Toto ocenění uděluje již více než 10 let organizace Síť pro rodinu (sdružující mateřská centra v ČR), a to firmám, které systematicky vytvářejí příznivé podmínky pro rodiny a věnují se trvalé udržitelnosti a společenské odpovědnosti v podobě ochrany životního prostředí a podpory komunity, tedy lidí kolem nás.

Přejít na článek