Vitajte na stránkach tlačového centra Tchibo. Tu môžete nájsť všetky nové správy od firmy Tchibo, ako aj najnovší obsah a diskusie z našich sociálnych sietí. Zaujíma Vás viac, alebo potrebujete doplňujúce informácie a materiály? Radi Vám pomôžeme.

Distribučné centrum Tchibo v Chebe sa úspešne rozbieha

Obrie distribučné centrum spoločnosti Tchibo v Chebe rozbehlo na začiatku decembra svoju činnosť expedíciou zásielok  zákazníkom českého e-shopu. V prvom mesiaci rozbiehajúcej sa prevádzky bolo z Chebu rozoslaných takmer 30.000 zásielok. V priebehu januára sa bude pôsobnosť tohto distribučného centra postupne rozširovať na ďalšie európske štáty, aktuálne je už obsluhované Slovensko. Zároveň beží druhá fáza výstavby, vďaka ktorej sa centrum stane druhou najväčšou logistickou stavbou v Českej republike.

Prejsť na článok

V Chebe rastie distribučné centrum spoločnosti Tchibo, po Amazone je to druhá najväčšia logistická hala v ČR

Tchibo predstavilo v Chebe (ČR) hrubú stavbu 1. časti distribučného centra pre strednú a východnú Európu a južné Nemecko. Plocha budovy po dokončení 2. časti prekročí 73 000 m2, po Amazone sa tak stane druhou najväčšou logistickou halou v Českej republike. Táto investícia pripadá na 25. výročie úspešného pôsobenia spoločnosti Tchibo v Českej a Slovenskej republike.

Prejsť na článok

TCHIBO SLOVENSKO patrí medzi zodpovedné spoločnosti

TCHIBO SLOVENSKO prešla environmentálnym auditom a získala základnú úroveň certifikátu zodpovednej organizácie. Dokázala, že triedenie odpadu a životné prostredie je pre ňu dôležité. Audit bol zameraný na to, ako sa dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu TCHIBO chová voči svojmu okoliu z hľadiska odpadov, znečisťovania prostredia, šetrenia prírodných zdrojov a environmentálnych aktivít.

Prejsť na článok