Vitajte na stránkach tlačového centra Tchibo. Tu môžete nájsť všetky nové správy od firmy Tchibo, ako aj najnovší obsah a diskusie z našich sociálnych sietí. Zaujíma Vás viac, alebo potrebujete doplňujúce informácie a materiály? Radi Vám pomôžeme.

Tchibo otvára svoju 15 predajňu na Slovensku, v Trenčíne stavilo na moderný dizajn v prírodnom štýle a akcie pre spotrebiteľov

Kamennú predajňu Tchibo odteraz zákazníci nájdu aj v trenčianskom nákupnom centre Laugaricio. Obchod je postavený v najmodernejšom dizajne značky, ktorý podčiarkuje jedinečný koncept predajne „3v1“ spájajúcom kávový bar s posedením, pultový predaj kávy a tiež ponuku spotrebného tovaru. Pre zákazníkov si pripravilo až do konca marca aj špeciálne akcie.

Prejsť na článok

Tchibo dokončilo v Chebe druhú časť výstavby a otvorilo svoje najväčšie distribučné centrum v strednej a východnej Európe

Spoločnosť Tchibo Praha po dokončení druhej časti výstavby v Panattoni Parku Cheb slávnostne otvorila rozšírené distribučné centrum pre svoj e-shop. Prenajímateľná plocha vzrástla z 39 000 m2 na 73 000 m2. V Chebe tak vyrástla druhá najväčšia logistická hala v ČR a najväčšie distribučné centrum spoločnosti Tchibo v strednej a východnej Európe. Prevádzka prvej časti haly bola spustená 2. decembra minulého roka a práve v týchto dňoch padla hranica jedného milióna odoslaných zásielok.

Prejsť na článok