Vitajte na stránkach tlačového centra Tchibo. Tu môžete nájsť všetky nové správy od firmy Tchibo, ako aj najnovší obsah a diskusie z našich sociálnych sietí. Zaujíma Vás viac, alebo potrebujete doplňujúce informácie a materiály? Radi Vám pomôžeme.

Tchibo dokončilo v Chebe druhú časť výstavby a otvorilo svoje najväčšie distribučné centrum v strednej a východnej Európe

Spoločnosť Tchibo Praha po dokončení druhej časti výstavby v Panattoni Parku Cheb slávnostne otvorila rozšírené distribučné centrum pre svoj e-shop. Prenajímateľná plocha vzrástla z 39 000 m2 na 73 000 m2. V Chebe tak vyrástla druhá najväčšia logistická hala v ČR a najväčšie distribučné centrum spoločnosti Tchibo v strednej a východnej Európe. Prevádzka prvej časti haly bola spustená 2. decembra minulého roka a práve v týchto dňoch padla hranica jedného milióna odoslaných zásielok.

Prejsť na článok

Tchibo má na Slovensku prvý outlet. Na Obchodnej ulici v Bratislave

Zákazníci sa môžu tešiť na zľavnený tovar zo starších kolekcií Tchibo Spoločnosť Tchibo Slovensko otvorila svoj prvý obchod mimo nákupného centra, priamo na rušnej Obchodnej ulici v centre Bratislavy. Ide o významný medzník v stratégii firmy, ktorá je u nás dvojkou na trhu praženej kávy a tiež je významnou maloobchodnou firmou v celosvetovom meradle. Spoločnosť u nás vlastní sieť 13 obchodov, ktoré pod jedinečným konceptom „3v1“ spájajú kávové občerstvenie, predaj zrnkovej i mletej praženej kávy a každý týždeň prinášajú novú tematickú kolekciu spotrebného tovaru. Nová predajňa však nebude modelom 3v1, ale prvým slovenským outletom, ktorý zákazníkom ponúkne výhodné akciové ceny.

Prejsť na článok

Distribučné centrum Tchibo v Chebe sa úspešne rozbieha

Obrie distribučné centrum spoločnosti Tchibo v Chebe rozbehlo na začiatku decembra svoju činnosť expedíciou zásielok  zákazníkom českého e-shopu. V prvom mesiaci rozbiehajúcej sa prevádzky bolo z Chebu rozoslaných takmer 30.000 zásielok. V priebehu januára sa bude pôsobnosť tohto distribučného centra postupne rozširovať na ďalšie európske štáty, aktuálne je už obsluhované Slovensko. Zároveň beží druhá fáza výstavby, vďaka ktorej sa centrum stane druhou najväčšou logistickou stavbou v Českej republike.

Prejsť na článok