Vitajte na stránkach tlačového centra Tchibo. Tu môžete nájsť všetky nové správy od firmy Tchibo, ako aj najnovší obsah a diskusie z našich sociálnych sietí. Zaujíma Vás viac, alebo potrebujete doplňujúce informácie a materiály? Radi Vám pomôžeme.

Na mapu Tchibo pribúda tretie najľudnatejšie mesto na Slovensku, tretie v tomto roku s konceptom „3v1“

Na mapu predajní Tchibo vo štvrtok pribudlo tretie najľudnatejšie mesto na Slovensku, k tomu navyše už tretie tento rok: k Trenčínu a Piešťanom sa pridáva Prešov. Spolu je to už 16. predajňa Tchibo v SR s konceptom „3v1“ a sedemnásta celkovo. Široký sortiment certifikovanej kávy tej najvyššej kvality aj spotrebného tovaru nájdu od 12. júla zákazníci aj v prešovskom nákupnom centre Eperia.

Prejsť na článok

Tchibo otvára svoju 15 predajňu na Slovensku, v Trenčíne stavilo na moderný dizajn v prírodnom štýle a akcie pre spotrebiteľov

Kamennú predajňu Tchibo odteraz zákazníci nájdu aj v trenčianskom nákupnom centre Laugaricio. Obchod je postavený v najmodernejšom dizajne značky, ktorý podčiarkuje jedinečný koncept predajne „3v1“ spájajúcom kávový bar s posedením, pultový predaj kávy a tiež ponuku spotrebného tovaru. Pre zákazníkov si pripravilo až do konca marca aj špeciálne akcie.

Prejsť na článok