Cieszy nas fakt, że potrafimy zaskakiwać. W obliczu tak szerokiej palety produktów, klienci pytają się nas, czy jest coś, czego w Tchibo nie ma.

Nic dziwnego, jeśli oprócz specjałów kawowych oferujemy całą gamę atrakcyjnych towarów ze świata mody i techniki. Wszystko najwyższej jakości. Zaskakujące i niepowtarzalne.

Tchibo oferuje w Polsce kilkanaście rodzajów kaw, jesteśmy obecni we wszystkich segmentach rynku – od super-premium po ekonomiczny. Oferujemy kawy każdego rodzaju: palone, rozpuszczalne, ziarniste oraz w kapsułkach. Oprócz tego, rocznie wprowadzamy do sklepów Tchibo 52 unikalne, cotygodniowe kolekcje oraz ponad 2000 nowych produktów.

Jak to się dzieje, że potrafimy temu wszystkiemu sprostać? To proste: interesujemy się tym, co nasi klienci kochają, a czego (jeszcze) nie mają. Tym wszystkim, co sprawia zaskakującą przyjemność, czego kupno przynosi estetyczną satysfakcję. Tym, co charakteryzuje się niekwestionowanym pięknem.

Realizację naszego zadania ułatwia nam filozofia firmy. W Tchibo to klient jest najważniejszy, a orientacja na klienta i jego potrzeby jest naszą główną wartością. Dlatego tak istotne jest dla nas to, co mówią i czego życzą sobie nasi klienci.