Silne marki, orientacja na klienta, konkurencyjne rynki, międzynarodowy wzrost – oto nasz świat w Tchibo!

Nasze sukcesy opierają się na osiągnięciach naszych pracowników. Wprowad­zenie naszych wyjątkowych produktów na rynek wymaga silnej, innowac­yjnej motywacji, elastyczności i błyskawicznego poznawania rynkowych trendów. Siłą, która stoi za naszymi codziennymi zadaniami, są życzenia naszych klientów.

Codzienny kontakt z produktami i wymogami rynku to charakterystyczna cecha pracy w naszej firmie. Dynamika, otwartość wobec zmian, entuzjazm dla wspólnego celu i międzynarodowe otoczenie to specyfika naszej pracy. Przywiązujemy ogromne znaczenie do szkoleń naszych pracowników, ponieważ konsekwentnie rekrutujemy na stanowiska menedżerskie ludzi z naszych własnych szeregów.


Wczesne przekazanie odpowiedzialności jest oznaką wielkiego zaufania, wiary w profesjonalizm i znakomite wyniki młodych pracowników. Oferujemy im duży wybór stanowisk i okazji do rozwoju. Międzynarodowy zasięg naszych działań stwarza też szansę kariery za granicą.

Jesteś zainteresowany? Przekonaj się sam i poznaj wiele korzystnych możliwości pracy, jakie możemy Ci zaoferować!

Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj:

Nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania? Pozostaw nam swoje CV w bazie, a my poinformujemy Cię, jeśli pojawią się rekrutacje w interesujących Cię działach.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu w biurze, sprzedaży lub sklepach - aplikuj do Tchibo Warszawa!

Jeśli interesuje Cię praca w naszej palarni kawy w Markach - aplikuj do Tchibo Manufacturing Poland!