Program věrnostních karet TchiboCard je věrnostní program pro zákazníky Tchibo Praha, spol. s r.o. (dále jen „Tchibo Praha“). Vaši dočasnou papírovou věrnostní kartu obdržíte ihned po vyplnění přihlášky v obchodech Tchibo, mimo Tchibo Outlet Fashion Arena Praha Štěrboholy, kde registrace není možná. Při registraci poštou, telefonicky nebo na internetu obdržíte pouze stálou plastovou věrnostní kartu. Stálá věrnostní karta Vám bude zaslána během 3 až 4 týdnů po registraci.

O TchiboCard můžete požádat jen v případě, že je Vám minimálně 18 let a máte bydliště v České republice. TchiboCard je platná pouze v obchodech Tchibo v České republice a v internetovém obchodě www.tchibo.cz. Pouze zde můžete sbírat a proměňovat Věrnostní zrnka (dále jen „VZ“). Za každých započatých 10 Kč vašeho nákupu obdržíte 1 VZ.VZ se načítají pouze za vaše nákupy a jsou nepřenosná. Nasbíraná VZ propadají nejdříve po 24 měsících od nákupu vždy k 30. 4. kalendářního roku, poprvé tedy VZ propadají k 30. 4. 2015.

Tchibo Praha si vyhrazuje právo věrnostní program kdykoli pozastavit, upravit jej dle aktuálních právních předpisů nebo pozměnit jeho části. Změny budou včas uveřejněny v obchodech Tchibo nebo na www.tchibo.cz .

Účastníci věrnostního programu mohou svou účast kdykoli ukončit okamžitou výpovědí. Výpověď ze strany Tchibo Praha je možná jen s dodržením lhůty 30 dnů. Vrácení jednorázového vstupního příspěvku bohužel není možné. Kompletní pravidla věrnostního programu najdete na www.tchibo.cz .

Přistoupením k pravidlům věrnostního programu TchiboCard udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společností Tchibo Praha, spol. s r.o., IČ: 16190793, se sídlem Želetavská 1449/9, 140 00 Praha–Michle (dále jen „Tchibo Praha“) jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu Vašeho členství ve věrnostním programu TchiboCard, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo pro své marketingové účely, k optimalizaci své nabídky a pro použití v rámci věrnostního programu TchiboCard, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Udělujete souhlas s jejich předáním společnosti Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Německo. Takto získané údaje nebudou předány třetí osobě. Máte právo požadovat od společnosti Tchibo Praha informaci o zpracování svých osobních údajů. V případě, že zjistíte, nebo se domníváte, že zpracování Vašich osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete požádat společnost Tchibo Praha o vysvětlení nebo odstranění takto vzniklého stavu. Svá práva dle předchozí věty můžete uplatnit a svůj souhlas s vyhodnocení a použitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely můžete kdykoliv odvolat krátkým písemným sdělením na service@tchibo.cz nebo na adresu:
TchiboCard, P. O. Box 09, 225 09 Praha 025.