Tchibo to wyśmienite kawy oraz innowacyjne produkty oferowane w tygodniowych, tematycznych kolekcjach. Nasi klienci mogą kupić kawy Tchibo w większości sklepów detalicznych w Polsce, a także w sklepach Tchibo i e-sklepie tchibo.pl. Produkty Tchibo z tygodniowych, tematycznych kolekcji sprzedawane są w sklepach Tchibo i e-sklepie tchibo.pl. Uzupełnieniem naszej oferty jest system Tchibo Cafissimo, który można kupić w sklepach Tchibo oraz e-sklepie tchibo.pl. Specjalną ofertę dla kanałów HoReCa ma firma Tchibo Coffee Service.

Sklepy Tchibo

Sieć ponad 50 sklepów Tchibo pozwala naszym klientom zaopatrzyć się w wyśmienitą kawę i unikalne produkty Tchibo. W każdym sklepie znajduje się wiele gatunków wysokiej jakości kaw, pochodzących z najlepszych plantacji. Kawy, które oferujemy są zawsze świeże i dostosowane do gustów naszych klientów.

Sercem lokalu jest bar kawowy, czyli miejsce gdzie przy filiżance znakomitej kawy połączonej z pysznym ciastem można spotkać się z przyjaciółmi lub złapać chwilę wytchnienia.

Dodatkowo, klienci mogą kupić produkty z cotygodniowych, zmieniających się tematycznych kolekcji oraz kolekcji sezonowych których asortyment jest regularnie uzupełniany, a które wyróżniają się najwyższą jakością i atrakcyjnymi cenami. W sklepach oferujemy również ekspresy Tchibo Cafissimo na kawę w kapsułkach.


Aby móc ciągle zapewnić najwyższą jakość w naszych sklepach wdrożyliśmy system ISO 22000:2005. Głównym celem tej normy jest dostarczenie klientom naszych barów kawowych bezpiecznego wyrobu, który odznacza się wyjątkową jakością.

E-sklep tchibo.pl

E-sklep tchibo.pl istnieje od 2008 r. Oferujemy w nim nasze produkty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Warto dodać, że część produktów z naszych cotygodniowych, tematycznych kolekcji sprzedawana jest wyłącznie w sklepie internetowym. Dodatkowo klienci poprzez e-sklep mogą zamówić swój spersonalizowany abonament kawowy.

Sklepy detaliczne

Marki naszych kaw można kupić w ponad 100 000 sklepów w całej Polsce.

Rynek HoReCa

Kanał HoReCa (hotelarski, restauracyjny i gastronomiczny) obsługiwany jest przez firmę Tchibo Coffee Service. Bogaty wybór kaw, duże i wieloletnie doświadczenie, wartościowe szkolenia oraz skuteczne działania reklamowo-marketingowe są naszymi największymi atutami. Zaś ogólnopolski zasięg naszej oferty sprawia, że konsumpcja kaw Tchibo jest możliwa w każdym zakątku Polski. Więcej na tchibo-coffee­service.pl.