W Tchibo możesz dołączyć do jednego z czterech obszarów biznesu:

  • Biuro, w naszym biurze przy ul. Fabrycznej w Warszawie pracuje grono ekspertów, którzy swoją pracą wspierają działanie sprzedaży kawowej oraz funkcjonowanie sklepów firmowych i internetowego. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin – księgowości, marketingu, HR, logistyki czy kontroli jakości.

  • Fabryka, nasza fabryka zatrudnia obecnie 165 pracowników, w tym wysoko wyspecjalizowanych managerów, inżynierów, specjalistów i ekspertów kawowych. Jest producentem kawy w Polsce i oferuje ponad 130 różnych produktów w ramach wszystkich kategorii kawowych, eksportowanych do wielu krajów Europy i Azji.

  • Sklepy, w sklepach Tchibo będziesz miał okazję nie tylko skorzystać z bogatej oferty produktów z cotygodniowych, limitowanych kolekcji, ale także wypić wyśmienitą kawę przygotowaną na miejscu lub zakupić świeżo mieloną kawę do domu.

  • Sprzedaż terenowa, w terenie pracują nasi Przedstawiciele Handlowi, którzy pochodzą z różnych miejscowości ze wszystkich województw.Codziennie odwiedzają setki sklepów, dbając o to, by kawy Tchibo były dostępne na półkach, a informacje o promocjach i konkursach konsumenckich były właściwie wyeksponowane.