Tchibo produkuje najwyższej jakości kawę od ponad 60 lat. Firma rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Dzięki nieustannemu rozwojowi stała się jednym z największych detalistów i producentów kawy, zatrudniającym ponad 12 tys. pracowników w całej Europie i posiadającym ponad 1000 własnych sklepów.

W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 r. Reprezentuje unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą sprytnych produktów oferowanych w tygodniowym i sezonowym cyklu w sklepach Tchibo i na tchibo.pl.pl.Od wielu lat oferujemy naszym konsumentom wyśmienite kawy. Naszym wyróżnikiem jest obecność produktów we wszystkich segmentach rynku: od super-premium po ekonomiczny. Oferujemy klientom kawy palone, rozpuszczalne, ziarniste oraz kawy w kapsułkach. Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce. Więcej o kawach Tchibo.

W swojej ofercie mamy także nowoczesne ekspresy na kawę w kapsułkach Tchibo Cafissimo, który zapewniają wyśmienity smak napojów, wygodę ich przygotowania i wyjątkowy design urządzenia. Więcej o Tchibo Cafissimo.


Wrzesień 2005 roku był dla nas przełomowy, ponieważ otworzyliśmy wtedy pierwszy w Polsce sklep Tchibo. Konsekwentnie rozwijana sieć sprzedaży liczy obecnie ponad 50 sklepów, w tym trzy sklepy typu outlet. Cechą charakterystyczną naszych sklepów jest to, że oferujemy w nich co tydzień zmieniające się kolekcje produktów – każda z nich posiada swój indywidualny motyw przewodni. Dodatkowo posiadamy kategorie stałe, sezonowe, których asortyment jest regularnie uzupełniany nowymi produktami wpisując się w aktualne trendy. Innym wyróżniającym elementem jest unikalne połączenie cotygodniowych tematycznych kolekcji z barem kawowym i sklepem z kawą.

Tchibo jest także aktywne na rynku sprzedaży internetowej. W 2008 r. uruchomiliśmy sklep internetowy tchibo.pl