W obszarze sprzedaży i administracji naszym celem jest redukcja ekologicznego śladu węglowego dzięki monitoringowi, minimalizacji i wprowadzaniu usprawnień zgodnych również z korzyściami biznesowymi i efektywnością kosztową. Nasz program można streścić w haśle 3E dla środowiska naturalnego: edukowanie, eko-angażowanie i eko-usprawnienia.

Certyfikat Zielone Biuro
Firma Tchibo Warszawa trzykrotnie otrzymała Certyfikat Zielone Biuro przyznawany przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Jest to niezależne potwierdzenie, że systematycznie minimalizujemy swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Podjęte przez firmę działania pozwoliły na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko.


Certyfikat Zielony Sklep
W wyniku współpracy Tchibo Warszawa z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska i w oparciu o międzynarodowe standardy powstał Certyfikat Zielony Sklep – pierwszy w Polsce eko-certyfikat dla branży handlu detalicznego. Sklepy Tchibo jako pierwsze w Polsce otrzymały ten Certyfikat, co oznacza, że działają w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i uwzględniają zasady społecznej odpowiedzialności.